Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Poď s Fun rádiom do egyptského Karibiku

  • AH

Ranná šou bude týždeň vysielať z Egypta a ty môžeš byť pri tom!

Toto je súťaž, aká sa nedeje každý deň! Zaži spolu s Rannou šou jedinečnú dovolenku v egyptskom Karibiku v letovisku Marsa Matrouh.

Nádherný biely piesok, žiarivo modrá voda, ktorá sa trblieta na teplom egyptskom slnku. K tomu all-inclusive servis od rána do večera a zážitky, na ktoré spoločne nikdy nezabudneme.

Nahraj so svojou cestovateľskou dvojičkou video, v ktorom nám povieš prečo by ste mali egyptský Marsa Matrouh navštíviť práve vy a nahraj ho na náš Facebook. Na dve dvojice čaká cesta do Fun rádia a pre víťazov aj do Egypta.

VÝHRA:

1x All inclusive pobyt v letovisku Marsa Matrouh v Egypte pre 2 osoby od cestovnej kancelárie Satur.

Hodnota zájazdu je 1064 €/osoba, pre 2 osoby 2128 €. Viac info o hoteli si prečítaj TU

V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy prevyšujúcej hodnotu 350 €. Výhercovi zároveň môžu vniknúť v tejto súvislosti ďalšie náklady na prípadné odvody podľa aktuálne platných legislatívnych predpisov.

KLIKNI A PREČÍTAJ SI ŠTATÚT SÚŤAŽE

Súťaž je ukončená

Užite si bezstarostnú dovolenku so SATURom.

Priame lety z Bratislavy a Košíc, najflexibilnejšie podmienky, bezplatné storno a pobyt pre dve deti zadarmo.

Zažite dych berúci egyptský Karibik Marsa Matrouh! Čakajú vás biele pláže, all inclusive služby, animátori Planet fun a slovenský delegát.

Viac na SATUR.sk