Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Môže byť MMA bojovník gayom? Aj o tom Robo Pukač v novej časti #lvllama!

  • DC

Mal už zápasník Robo Pukač vôbec niekedy oblečený oblek?


Hosťom najnovšej časti #lvllama je Robo Pukač, elitný slovenský MMA zápasník a šampión, ktorý sa konečne vrátil späť na scénu. Jeden z najlepších bojovníkov welterovej váhy bol kvôli vážnemu zraneniu mimo hru už takmer 3 roky. Aj keď mu veľa ľudí neverilo, jeho očakávaný návrat bol naozaj veľkolepý.

Sajfa sa s ním porozprával nie len o jeho zranení a návrate, ale i o tom, či môže byť zápasník homosexuálom, a o tom či už mal vôbec niekedy oblečený oblek.

Ako si už určite zistil, túto časť #lvllama ti prináša Staropramen. Vďaka nemu môžeš práve teraz vyhrať tento Staropramen COOL BARREL v hodnote 2000€! Stačí ak vyplníš SÚŤAŽNÝ FORMULÁR POD OBRÁZKOM.


V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy prevyšujúcej hodnotu 350 €. Výhercovi zároveň môžu vniknúť v tejto súvislosti ďalšie náklady na prípadné odvody podľa aktuálne platných legislatívnych predpisov.

Klikni a prečítaj si informácie o súťaži

Všeobecné súťažné podmienky

Podmienky ochrany súkromia

Vychutnajte si aj vy to pravé pražské pivo Staropramen. Smíchovský pivovar Staropramen pre vás varí to najlepšie pivo. Príjemne horké po českom chmeli a s plnou chuťou polabského sladu. Vychutnajte si aj vy dokonale vyvážené pivo z Prahy. Staropramen - Praha plnými dúškami. Viac zistíte aj na staropramen.sk.

Odporúčame