Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Kvôli silnému vetru je dnes fanzóna v Košiciach zatvorená! Junior a Marcel ťa v nej čakajú opäť zajtra

  • DC

Počasie nám dnes nepraje..

V poradí druhý hokejový šampionát na Slovensku je v plnom prúde. Slovenský tím predvádza na IIHF majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji zatiaľ skvelý výkon a robí nám veľkú radosť. Naopak, vrásky na čele nám spôsobuje počasie. Predpoveď na najbližšie dni nie je priaznivá.

Na dnes, pondelok 13. mája vydal SHMÚ výstrahu 1. stupňa pred vetrom pre celé Slovensko. „Bezpečnosť fanúšikov je u nás na prvom mieste. Nepretržite sledujeme vývoj počasia a sme v kontakte s meteorologickými spoločnosťami. Vzhľadom na riziká, ktoré kvôli silnému vetru hrozia, sme sa rozhodli, že brány fanzóny v Košiciach dnes ostanú zatvorené. „Podľa aktuálnej predpovede SHMÚ môže vietor dosiahnuť rýchlosť až 25 metrov za sekundu, teda v prepočte 90 kilometrov za hodinu, čo už je silná víchrica. Popoludní môže dokonca zosilnieť,“ povedal riaditeľ pre partnerstvá a špeciálne projekty 2019 IIHF MS Lukáš Donoval.

Dnes mala v košickej fanzóne vystúpiť i skupina IMT smile, jej koncert je zrušený. Kapela vystúpi v náhradnom termíne 19. mája vo fanzóne v Bratislave. Pre Košičanov sa snaží organizátor zabezpečiť náhradný program.

Organizátori zdôrazňujú, že dané opatrenia sú vzhľadom na bezpečnosť fanúšikov nevyhnutné a týkajú sa iba košickej oficiálnej fanzóny v pondelok, 13. mája. V utorok 14. mája by mali byť fanzóny opäť otvorené od 14:00 hod. „Veríme, že sa počasie umúdri a v utorok sa brány košickej fanzóny opäť otvoria,“ dodal Donoval. 

Aj naši chlapci, Junior a Marcel, sa, veríme, teda na teba v Košiciach tešia opäť zajtra. Uvidíš ich nie len v ich externom vysielacom štúdiu, ale i  na pódiu. No a na druhom konci našej krajiny, v bratislavskej fanzóne ťa práve teraz už vrúcne očakáva náš Sajfa.

Odporúčame