VIDEO: Ľudská blbosť sa nevypláca!
Mladík zverejnil video ako odkopol mačku. Teraz sedí vo väzení!

Ľudská blbosť sa jednoducho nevypláca. Potvrdiť to môže aj 21-ročný Andre Robinson, ktorý na svojom Facebooku zverejnil video, ako nechutne odkopol prítulnú a priateľskú mačku. Tú, na ulici v americkom Brooklyne, najskôr nalákal na jedlo, a neskôr ju plnou silou vykopol do vzduchu.
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sk_SK/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Video následne zverejnil na svojom Facebooku, čo nemal robiť. Hneď v ten deň si prišla pre neho polícia a zatkla ho. „Boli sme schopní ho identifikovať vďaka tomu videu. Netrvalo nám to dlho,“ povedal policajný zdroj. Andre teraz sedí vo väzení a čaká, čo s ním bude. Každopádne, tento 21-ročný Američan nie je žiadne neviniatko, má za sebou už osem zatknutí, pričom jedno bolo za lúpežné prepadnutie s nožom.

(Zdroj: FB - On The Real, nypost.com, nydailynews.com)
Odporúčame