Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Práca vo Fun rádiu

  • Redakcia

Tešíme sa, že chceš pracovať práve vo Fun rádiu!

V prípade, že ešte nemáš skúsenosti s prácou v médiách, odporúčame ti začať v menšom, regionálnom médiu, v ktorom ti pomôžu získať alebo rozvíjať základné schopnosti a zručnosti potrebné pre túto prácu (ako je napríklad práca s hlasom, textom či technikou). Zároveň získaš prax a môžeš sa ďalej uchádzať o prácu aj v celoplošných médiách, akým je Fun rádio.

 

V prípade, že už máš skúsenosti s prácou v médiách, môžeme ťa zaevidovať do našej databázy uchádzačov na dobu 1 rok. Z databázy kontaktujeme uchádzačov podľa potreby na základe požiadaviek obsadzovaných pozícií. Po uplynutí doby 1 roka budú tvoje údaje a dokumenty v zmysle platnej legislatívy z databázy vymazané.   
 

Meno a Priezvisko: *

Telefónne číslo: *

Email: *

Pozícia, o ktorú máš záujem:

Životopis *

Motivačný list

Foto

Zvuk

Sem prosím nahraj zvukovú stopu zaznamenávajúcu tvoj bežný hlasový prejav, iba ak sa uchádzaš o pozíciu moderátora alebo redaktora, aby sme mohli posúdiť, či znieš dobre pre naše mikrofóny. Do obsahu zvukovej nahrávky prosím neuvádzaj žiadne osobné údaje. Stačí napríklad keď prečítaš ľubovoľný text z novín.

Iné

Súhlas s evidenciou a spracovaním poskytnutých osobných údajov *

„Udeľujem súhlas so spracúvaním mnou poskytnutých osobných údajov (najmä CV, motivačný list, zvuková nahrávka hlasu) na účel evidencie uchádzačov o zamestnanie a oslovovanie s pracovnými ponukami vo FUN rádiu spoločným prevádzkovateľom spoločnosti RADIO, a.s. so sídlom Prešovská 39, 821 02 Bratislava, IČO: 35 771 623, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka č. 2191/B a spoločnosti RADIO GROUP a.s. so sídlom Leškova 5, 811 04 Bratislava, IČO: 44 845 995 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka č. 4795/B (ďalej len ako „Spoloční prevádzkovatelia“). Udelený súhlas mám právo kedykoľvek odvolať. Udelením súhlasu potvrdzujem oboznámenie sa s Podmienkami ochrany súkromia.“

Bez tvojho súhlasu ťa nemôžeme zaevidovať do databázy uchádzačov o prácu vo Fun rádiu.

Odporúčame