Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

FUN TEST: Truhlík sa stal živým billboardom. Prečo stál uprostred križovatky?

  • Redakcia

Bizarná stávka Truhlíka a Sajfu!

Tvoja obľúbená dvojica je späť! Najnovší Truhlíkov a Sajfov FUN TEST je trošku nezvyčajný. Nepôjde o testovanie vozidla, ale o testovanie dopravy v Bratislave.

Bratislavská integrovaná doprava môže byť veľmi nápomocná a užitočná. Sajfa s Truhlíkom sa teda podujali zistiť, či chodiť autom alebo integrovanou verejnou dopravou. Na všetko použili novú aplikáciu, ktorá veľmi ľahko skombinuje prostriedky hromadnej dopravy tak, aby ste sa s prehľadom dostali z bodu A do bodu B. Uzatvorili medzi sebou aj nezvyčajnú stávku. Kto prehral a čo musel splniť? Čekuj nový FUN TEST!Cestovať po novom sa oplatí – skúste to bez auta a zážitkov v kolónach. Integrovaná doprava vám ponúka viac spojov, rýchle cestovanie vlakmi, pravidelné odchody autobusov, spoje až do jedenástej večer a to všetko aj v novej appke IDS BK. Skúste cestovať po novom aj Vy. Viac zistite na cestujemeponovom.sk.


Odporúčame