Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Súťaže

Vianoce so Samsungom

  • MH

Hraj o 3x mobilný telefón Samsung Galaxy S9.

Zapoj sa do súťaže, vyhraj duel vo vysielaní a postúp do finále so Sajfom, z ktorého si môžeš odniesť mobilný telefón Samsung Galaxy S9.

Už v piatok 14.12.2018 o 16.00 hod si v najväčšej predajni Samsung v bratislavskom nákupnom centre Avion osobne otvoríš jednu z desiatich vianočných krabičiek, pričom v troch z nich budú ukryté prémiové telefóny Samsung Galaxy S9.

 

CENA DO SÚŤAŽE:

pre 3 výhercov mobilný telefón Samsung Galaxy S9 v hodnote 849 €

V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy prevyšujúcej hodnotu 350 €. Výhercovi zároveň môžu vniknúť v tejto súvislosti ďalšie náklady na prípadné odvody podľa aktuálne platných legislatívnych predpisov.


Samsung Galaxy S9 je telefón s revolučným fotoaparátom, s ktorým urobíte dokonalé fotky aj v tme alebo hoci aj superspomalené zábery kapra vo vani. Navyše podpora Dolby Atmos dodá vašim zážitkom bohatší zvuk a hĺbku, ako nikdy predtým. A cez Vianoce k nemu zadarmo získate aj prémiovú službu Moje Galaxy. 

Viac na www.samsung.com/sk

https://www.youtube.com/watch?v=0rYSgWVwcoM


Odporúčame